Dr. Schermann Szilárd: Magismeret I-II. kötet. Bp.,1967, Akadémiai Kiadó, 867+2+208+4. Kiadói aranyozott egészvászon-kötés, az I. kötet hátán folttal, jó állapotban. Megjelent 1200 példányban. Nagyon ritka!