17092.
359. Gelaufene Fernauktion
Bücher: Architektur, Kunst
1 800 HUF
4,77 EUR, 5,14 USD
Száz színész egy sorba... Rajzolták Gedő Lipót és Gellért Lajos. Bp.,[1923], Amicus,(Világosság Könyvnyomda Rt.) Aranyozott gerincű félvászon-kötés, kopottas borítóval, kissé foltos lapszélekkel. Gedő Lipót