18537.
359. Gelaufene Fernauktion
Bücher: Andere kuriositäten
2 800 HUF
Vörösmarty Mihály minden munkái IX. kötet. Pest, 1863, Ráth Mór, (Bécs, Jacob és Holzhausen-ny.),406 p. Kiadói aranyozott, festett egészvászon-kötés, márványozott lapélekkel, jó példány.