17557.
359. Gelaufene Fernauktion
Bücher: Andere kuriositäten
2 800 HUF
Tompa Mihály: Olajág. Elmélkedések, fohászok és imák. Hölgyek számára olvasó- és imakönyvül. Bp.,1871,Heckenast Gusztáv, XII+4+334+2 p. Kiadó aranyozott egészbőr-kötés, aranyozott lapélekkel, kopott borítóval, kijáró díszcímlappal, hiányos rézkapoccsal, foltos lapokkal.