Tamási Áron 3 műve: Ábel a rengetegben.; Ábel Amerikában; Jégtörő Máty... https://www.darabanth.com/de/fernauktion/359/kategorien~Bucher/Bucher-Andere-kuriositaten~1500022/Tamasi-Aron-3-muve-Abel-a-rengetegben-Abel-Amerikaban-Jegtoro-Matyas-Kolozsvar-193~II2010410
2010410
17732
359
2200
Rufpreis:
2 200 HUF 5,95 EUR , 6,47 USD
Beschreibung: Tamási Áron 3 műve: Ábel a rengetegben.; Ábel Amerikában; Jégtörő Mátyás. Kolozsvár, 1934-é.n., Erdélyi Szépmíves Céh. Kiadói egészvászon kötésben, két kötet gerince kopott, a gerincek kissé foltosak.
: lászló_lili