17564.
359. Gelaufene Fernauktion
Bücher: Andere kuriositäten
1 600 HUF
4,32 EUR, 4,71 USD
Reinitz Béla: Dalok Ady Endre verseire. (Új dalsorozat.) Modern Könyvtár 31-33. Bp.,1911, Politzer Zsigmond és Fia,IV+2+33 p. Első kiadás. Sérült, hiányos papírkötésben. + Ady Endre szűzmáriás levelezőlapja... Magyar Lapok, 1937. május 16. VI. évf. 85 sz. újságcikkével.