Kohlmann V.:Köbtáblák hengerded fákról. Métermérték szerint kiszámítva... https://www.darabanth.com/de/fernauktion/359/kategorien~Bucher/Bucher-Andere-kuriositaten~1500022/Kohlmann-VKobtablak-hengerded-fakrol-Metermertek-szerint-kiszamitva-6-kiad-Eilenburg~II1813964
1813964
17576
359
Rufpreis:
1 000 HUF 2,70 EUR , 2,94 USD
Beschreibung: Kohlmann V.:Köbtáblák hengerded fákról. Métermérték szerint kiszámítva. 6. kiad. Eilenburg, é. n., Offenhauer. Kicsit kopott félvászon kötésben.
: vörös_iván