17559.
359. Gelaufene Fernauktion
Bücher: Andere kuriositäten
1 600 HUF
4,32 EUR, 4,71 USD
Jókai Mór: Török világ Magyarországon. I-II. köt. Jókai Mór összes művei Nemzeti kiadás. Bp., 1894, Révai. Kiadói aranyozott gerincű félbőr kötés, Gottermayer-kötés, márványozott lapszélekkel, kissé kopott gerinccel és borítóval.