17742.
359. Gelaufene Fernauktion
Bücher: Andere kuriositäten
1 200 HUF
3,24 EUR, 3,53 USD
F. W. Bain 5 műve Baktay Ervin fordításában: Az égszínkék ital.; Holdsarló.; A hajnal leánya.; Buborékok az élet tengerén.; Isteni hamvak.; Bp.,1918-1921, Rózsavölgyi és Társa, 180+263+160+263+256 p. Kiadói egészvászon-kötés, és kartonált papírkötés, kissé kopott borítóval.