Ferdinand Fleirigrath: Der alte matrose. Leipzig,1877, C. S. Amelang's Verlag. Gustav Doré illusztrációival. Kiadói aranyozott egészvászon-kötés, kopott borítóval, sérült gerinccel, 47x36 cm