Hollóházi pingvin, kézzel festett, jelzett, apró kopásokkal, m: 21,5 c... https://www.darabanth.com/de/fernauktion/358/kategorien~Porzellan-Keramik-Glass/Porzellan~500007/Hollohazi-pingvin-kezzel-festett-jelzett-apro-kopasokkal-m-21-5-cm~II2060601
2060601
11244
358
Rufpreis:
3 000 HUF 8,11 EUR , 8,82 USD
Beschreibung: Hollóházi pingvin, kézzel festett, jelzett, apró kopásokkal, m: 21,5 cm