11186. 358. Gelaufene Fernauktion Porzellan
22 000 HUF
0 HUF
Herenid Viktória mintás áttört kosár, kézzel festett, jelzett, apró kopásnyomokkal, d: 19,5 cm, m: 6,5 cm
Wer das Foto des Loses gemacht hat : turóczi_márk