11194. 358. Gelaufene Fernauktion Porzellan
9 000 HUF
0 HUF
Herendi csipkebogyó mintás szendvicses készlet, 6+1 db tányér, kézzel festett, jelzett (tanuló), apró kopásokkal, d: 19 cm, 36×15 cm
Wer das Foto des Loses gemacht hat : turóczi_márk