11214. 358. Gelaufene Fernauktion Porzellan
4 000 HUF
0 HUF
Herendi Viktória mintás és virágmintás kis tárgyak, 3 db, kézzel festett, jelzett, kis kopásnyomokkal, d: 10 és 11 cm, m: 3,5 cm
Wer das Foto des Loses gemacht hat : turóczi_márk