30435.
358. Gelaufene Fernauktion
Ungarische Gedenkmünzen, Plaketten
3 600 HUF
9,73 EUR, 10,59 USD
Csíkszentmihályi Róbert (1940-) 1986. "Magyar Éremgyűjtők és Numizmatikusok Budavár visszavételének 300. évfordulóján" jelzett Ag emlékérem, sérült és ragasztott ÁPV tokban (~34,8g/0.640/42,5mm) T:1 Adamo BP26