Stettner Béla (1928-1984): Virágszedő kislányok. Színezett rézkarc, pa... https://www.darabanth.com/de/fernauktion/358/kategorien~Gemalde-und-Grafiken/Gemalde-und-Grafiken~500001/Stettner-Bela-1928-1984-Viragszedo-kislanyok-Szinezett-rezkarc-papir-jelzett-24x33-cm~II2054850
2054850
10156
358
Beschreibung: Stettner Béla (1928-1984): Virágszedő kislányok. Színezett rézkarc, papír, jelzett, 24x33 cm
: turóczi_márk