Bücher: Technik

Zahl der Lose: 34

17191.

Rufpreis:
8 000 HUF
17192.

Rufpreis:
6 000 HUF
Mezei István 2 műve: Vasúti motoros vontatójárművek egyes kérdései. (Segédüzemi berendezése, téli üzem, külső kialakítás, vezetőállás és egységesítés.) Bp., 1965, Mérnöki Továbbképző Intézet. Kiadói papírkötésben, a gerincen javítással. Megjelent 238 példányban. +Közepesteljesítményű dieselmozdonyok. Bp.,1965, Mérnöki Továbbképző Intézet. Kiadói papírkötésben, a gerincen kis szakadással. Megjelent 258 példányban. Szerzői tiszteletpéldány rábélyegzéssel.
17193.

Rufpreis:
2 000 HUF
Vizelyi György: Diselmozdonyok. Bp., 1963, Tankönyvkiadó. Kiadói papírkötés, szakadt borítóval. Megjelent 130 példányban. + Forgó Sándor: Diesel motorok szerekezete és üzeme. I. kötet. Bp.,1963, Tankönyvkiadó. Kiadói papírkötés. Megjelent 270 példányban.
17194.

Rufpreis:
2 000 HUF
Bakó Béla-Borcsiczky Károly-Bozi Lajos: Diesel-mozdonyszerelő szerkezettan és szerelési ismeret.  Bp.,1976, Műszaki. Kiadói papírkötés, kijáró lapokkal, egy hiányzó lappal (165/166), néhány ceruzás bejelöléssel. Megjelent 1060 példányban.
17195.

Rufpreis:
800 HUF
Magyar Királyi Államvasutak: Pályafenttartási útmutató. Bp., 1939. Fővárosi nyomda. 291 p. Sok bejegyzéssel, néhány lap sérült, ázott.
17196.

Rufpreis:
1 000 HUF
Morva Rezső: Kézikönyv az összes gőzkazánok, locomobil és cséplőgépek kezeléséről. Az összes stabil- és locomobil-gőzkazánok és locomobil-gőzgépekről vizsgázók előkészítésére. Győr, 1901.,Győregyházmegye Könyvsajtója, IV+150 p. Negyedik, bővített kiadás. Korabeli félvászon-kötés, kopott borítóval, kissé sérült gerinccel, két kijáró lappal.
17197.

Rufpreis:
1 000 HUF
Magyar földmérők arcképcsarnoka. I-II. köt.  Szerk.: Raum Frigyes. Bp., 1976-1983, Budapesti Geodéziai és Térképészeti Vállalat. Basilides Sándor illusztrációival. Kiadói műbőr kötésben, jó állapotban. Megjelent 600 és 300 példányban.
17198.

Rufpreis:
1 000 HUF
Hütte. Des Ingenieurs Taschnebuch I-II. köt. Szerk.: Hütte. Berlin, 1911, Wilhelm Ernst&Sohn. 21. kiadás. Német nyelven. Kiadói aranyozott egészbőr-kötésben, kopott borítóval, az I. és II. kötet gerincén sérüléssel, a III. kötet sérült, lyukas.
17199.

Rufpreis:
1 600 HUF
Dr. Vargha Kálmán-Makhult Mihály: A konstrukciós munka fejlesztése. Nomogrammok alkalmazása az iparban. A Vargha-féle nomogrammrendszer ismertetése. Bp.,1962, KGM Műszaki Tájékoztató és Propaganda Intézet, 66 p. + 2 melléklettel. Kiadói félvászon-kötésben, kissé kopott borítóval. Megjelent 500 példányban.
17200.

Rufpreis:
1 200 HUF
K. W. Wolf-Czapek: Der Kautschuk. Seine Gewinnung und Verarbeitung. Berlin, 1920, Union-Deutsche, 108+4 p.+23 t.(Fekete-fehér táblák.)+1 p. Német nyelven. Kiadói kartonált papírkötés, kissé kopott borítóval, a gerincen kis sérüléssel.
17201.

Rufpreis:
1 000 HUF
W. Telle: A laboratóriumi eszközök ábécéje. Ford.: Nemes Géza. Bp.,1955, Műszaki. Kiadói félvászon-kötés, kissé kopott borítóval. Megjelent 2100 példányban.
17202.

Rufpreis:
1 000 HUF

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
ab 1 000 000 HUF 100 000 HUF