15655.
358. Gelaufene Fernauktion
Bücher: Sport, Schach, Bergsteigen
1 000 HUF
Maróczy Géza: A kezdő sakkozó vezérkönyve, A haladó sakkozó vezérkönyve. Bp.,1941, Pantheon. Kiadói kopott félvászon-kötés, a bevezetésben aláhúzásokkal, laza, kissé sérült kötéssel.