15688.
358. Gelaufene Fernauktion
Bücher: Sport, Schach, Bergsteigen
2 400 HUF
6,49 EUR, 7,06 USD
1930 Magyar Sakkvilág. XV. évf. 1-12 sz. A Magyar Sakkszövetség hivatalos lapja. Szerk.: Tóth László. Kecskemét, Első Kecskeméti Hírlapkiadó és Nyomda Rt., VIII+288 p.+ 2 t. Korabeli kissé kopott félvászon-kötésben.