15627.
358. Gelaufene Fernauktion
Bücher: Reise und Ortgeschichte
1 200 HUF
3,24 EUR, 3,53 USD
Brunton, Paul: India titkai. Fordította: dr. Baktay Ervin. Bp., é.n., Rózsavölgyi. Harmadik kiadás. Kiadói félvászon-kötésben, kopott borítóval, sérült gerinccel.