1 000 HUF
2,70 EUR, 2,94 USD
Magyar Őrszem. Szerk.: Dr. Demjén Géza, Tas József. Bp.,1913, Singer és Wolfner, 238+2 p. Átkötött félbőr-kötésben, rossz állapotban, kopott borítóval, sérült gerinccel, laza, sérült kötéssel, kissé foltos lapokkal.