Magyar zsidók a millenniumon. Művelődéstörténeti tanulmány. Szerk.: Zichy Hermán és Derestye Gy. M. Bp., 1896, Miljkovic Dragutin, 256+13 p. Gazdag szövegközti képanyaggal. Kopott félvászon-kötésben.