Margherita Grassini Sarfatti: Mussolini élete. Előszóval ellátta: Beni... https://www.darabanth.com/de/fernauktion/358/kategorien~Bucher/Bucher-Geschichte~500043/Margherita-Grassini-Sarfatti-Mussolini-elete-Eloszoval-ellatta-Benito-Mussolini-Ford-Koszt~II2059780
2059780
15735
358
Books: History
Beschreibung: Margherita Grassini Sarfatti: Mussolini élete. Előszóval ellátta: Benito Mussolini. Ford.: Kosztolányi Dezső. Bp., (1927), Kir. M. Egyetemi Nyomda. Kiadói aranyozott gerincű félbőr kötés, kopott borítóval, sérült gerionccel.
: karap_norbert