17069.
358. Gelaufene Fernauktion
Bücher: Gastronomie und Gärtnerei
1 000 HUF
Malatinszky Fanny szakácskönyve. Sajtó alá rendezte: az Orsz. Nőképző Egyesület. Bp.,én., Légrády, 256 p. Nyolcadik kiadás. Kiadói papírkötés, kopott, foltos borítóval, szakadt, kissé sérült gerinccel, laza fűzéssel.