Dante Komédiája I. kötet: A pokol. Fordította Babits Mihály. Bp., 1913, Révai. A fordító dedikációjának kézírás-facsimiléjével. Első magyar nyelvű kiadás. Kiadói aranyozott egészvászon-kötés, a gerincen kis sérüléssel, a borítón apró kopásnyomokkal.