11155. 357. Gelaufene Fernauktion Porzellan
12 000 HUF
11
0 HUF
cca 1890 Zsolnay virágos csésze+alj, kézzel festett, jelzett (családi), kopásokkal, lepattanással, d:7 és 13 cm, m:6,5 cm
Wer das Foto des Loses gemacht hat : turóczi_márk