Herendi Rothshild mintás lámpatest, kézzel festett, jelzett, apró kopá... https://www.darabanth.com/de/fernauktion/357/kategorien~Porzellan-Keramik-Glass/Porzellan~500007/Herendi-Rothshild-mintas-lampatest-kezzel-festett-jelzett-apro-kopasnyomokkal-nem-kiproba~II2054250
2054250
11123
357
Beschreibung: Herendi Rothshild mintás lámpatest, kézzel festett, jelzett, apró kopásnyomokkal, nem kipróbált, m: 20,5 cm
: tánczos_gábor