Drasche porcelán ékszertartó dobozka. Matricás, jelzett, kopott. 10x10... https://www.darabanth.com/de/fernauktion/357/kategorien~Porzellan-Keramik-Glass/Porzellan~500007/Drasche-porcelan-ekszertarto-dobozka-Matricas-jelzett-kopott-10x10-cm-plus-Korondi-festett-mala~II2045316
2045316
11220
357
Beschreibung: Drasche porcelán ékszertartó dobozka. Matricás, jelzett, kopott. 10x10 cm + Korondi festett malacperselyecske 6 cm + mini kismalac 3 cm
: karap_norbert