Gorka Lívia (1925-2011): Váza. Festett mázas kerámia, jelzett, apró ko... https://www.darabanth.com/de/fernauktion/357/kategorien~Porzellan-Keramik-Glass/Keramiken~500006/Gorka-Livia-1925-2011-Vaza-Festett-mazas-keramia-jelzett-apro-kopasnyomokkal-m-21-cm~II2050708
2050708
11071
357
Art-ceramics
Beschreibung: Gorka Lívia (1925-2011): Váza. Festett mázas kerámia, jelzett, apró kopásnyomokkal, m: 21 cm
: turóczi_márk