Moderne Beischläge, Fantasiemünzen

Zahl der Lose: 17

ifj. Szlávics László (1959-) 2011. Nagy Magyarok / Szent-Györgyi Albert 1893-1985 aranyozott Cu emlékérem (40mm) T:PP
30829.

ifj. Szlávics László (1959-) 2011. "Nagy Magyarok / Szent-Györgyi Albert 1893-1985" aranyozott Cu emlékérem (40mm) T:PP

Rufpreis:
1 400 HUF
ifj. Szlávics László (1959-) 2011. Nagy Magyarok / Szent István 1000-1038 aranyozott Cu emlékérem (40mm) T:PP kis ph.
30830.

ifj. Szlávics László (1959-) 2011. "Nagy Magyarok / Szent István 1000-1038" aranyozott Cu emlékérem (40mm) T:PP kis ph.

Rufpreis:
1 400 HUF
1712 AB ORTU SOLIS USQUE AD OCCASUM - IN HOC VI PANNONIAE HESPERIAE - MAGNUM EST NOMEN MEUM IN GENTIBUS - MALACH-I-II / CAROLO DATA COELITUS- POSONI I D. XXII. MAII. MDCCXII ezüstözött fém emlékérem R jelzésű replika (36mm) T:PP
30831.

1712 "AB ORTU SOLIS USQUE AD OCCASUM - IN HOC VI PANNONIAE HESPERIAE - MAGNUM EST NOMEN MEUM IN GENTIBUS - MALACH-I-II / CAROLO DATA COELITUS- POSONI I D. XXII. MAII. MDCCXII" ezüstözött fém emlékérem "R" jelzésű replika (36mm) T:PP

Rufpreis:
1 400 HUF
1867. I. Ferenc József budai koronázására ezüstözött fém emlékérem R jelzésű replika. LELJE NÉPE BOLDOGSÁGÁN ÖRÖMET, HÍR, SZERENCSE KOSZORÚZZA SZENT FEJÉT / DEÁK EMLÉKE BENNÖK. Szign.: August Kleeberg (46mm) T:PP
30832.

1867. "I. Ferenc József budai koronázására" ezüstözött fém emlékérem "R" jelzésű replika. "LELJE NÉPE BOLDOGSÁGÁN ÖRÖMET, HÍR, SZERENCSE KOSZORÚZZA SZENT FEJÉT / DEÁK EMLÉKE BENNÖK". Szign.: August Kleeberg (46mm) T:PP

Rufpreis:
1 400 HUF
2007. Labdarúgás 2008. Svájc - Ausztria festett Cu-Ni-Zn emlékérme tanúsítvánnyal (33mm) T:PP  2007. Football 2008. Switzerland - Austria painted Cu-Ni-Zn commemorative medal with certificate (33mm) C:PP
30833.

2007. "Labdarúgás 2008. Svájc - Ausztria" festett Cu-Ni-Zn emlékérme tanúsítvánnyal (33mm) T:PP 2007. "Football 2008. Switzerland - Austria" painted Cu-Ni-Zn commemorative medal with certificate (33mm) C:PP

Rufpreis:
3 600 HUF
9,73
10,59
DN A legértékesebb magyar érmék - I. Ferdinánd ezüst tallérjának replikája ezüstözött Cu emlékérem COPY beütéssel (40mm) T:PP
30834.

DN "A legértékesebb magyar érmék - I. Ferdinánd ezüst tallérjának replikája" ezüstözött Cu emlékérem "COPY" beütéssel (40mm) T:PP

Rufpreis:
1 400 HUF
DN A legértékesebb magyar érmék - II. Ulászló ezüst guldinerének replikája ezüstözött Cu emlékérem COPY beütéssel (40mm) T:PP
30835.

DN "A legértékesebb magyar érmék - II. Ulászló ezüst guldinerének replikája" ezüstözött Cu emlékérem "COPY" beütéssel (40mm) T:PP

Rufpreis:
1 400 HUF
30836.

Rufpreis:
1 400 HUF
DN Magyar aranypénzek utánveretben - II. Mátyás 10 aranyforint, 1617 aranyozott Cu emlékérem (40mm) T:PP
30837.

DN "Magyar aranypénzek utánveretben - II. Mátyás 10 aranyforint, 1617" aranyozott Cu emlékérem (40mm) T:PP

Rufpreis:
1 600 HUF
DN Hunyadi Mátyás ezüst garas ezüstözött Cu emlékérem COPY jelzéssel (40mm) T:PP
30838.

DN "Hunyadi Mátyás ezüst garas" ezüstözött Cu emlékérem "COPY" jelzéssel (40mm) T:PP

Rufpreis:
1 600 HUF
DN Nemzetünk Nagyjai - A zsenialitás kötelez - Liszt Ferenc / Isten áldd meg a magyart! Ag emlékérem tanúsítvánnyal (10,37g/0.999/35mm) T:PP
30839.

DN "Nemzetünk Nagyjai - "A zsenialitás kötelez" - Liszt Ferenc / Isten áldd meg a magyart!" Ag emlékérem tanúsítvánnyal (10,37g/0.999/35mm) T:PP

Rufpreis:
2 200 HUF
5,95
6,47
Amerikai Egyesült Államok DN UNITED STATES OF AMERICA / LIBERTY 1794 peremen jelzett Ag érem, COPY jelzéssel (20,12g/0.999/40mm) T:PP USA ND UNITED STATES OF AMERICA / LIBERTY 1794 commemorative Ag medallion, hallmarked on edge, with COPY mark (20,12g/0.999/40mm) C:PP
30840.

Amerikai Egyesült Államok DN "UNITED STATES OF AMERICA / LIBERTY 1794" peremen jelzett Ag érem, "COPY" jelzéssel (20,12g/0.999/40mm) T:PP USA ND "UNITED STATES OF AMERICA / LIBERTY 1794" commemorative Ag medallion, hallmarked on edge, with "COPY" mark (20,12g/0.999/40mm) C:PP

Rufpreis:
4 000 HUF

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
ab 1 000 000 HUF 100 000 HUF