Hankó Béla: Balatoni kirándulás. Garlitzer Imre rajzaival. A borÃtót R... https://www.darabanth.com/de/fernauktion/357/kategorien~Kunst-Dokumente-andere-Sammelgebiete/Schiffe-Plattensee~500027/Hanko-Bela-Balatoni-kirandulas-Garlitzer-Imre-rajzaival-A-boritot-Radnai-Jozsef-rajzolta-~II2044777
2044777
12855
357
Ships Balaton
Rufpreis:
1 000 HUF 2,70 EUR , 2,94 USD
Beschreibung: Hankó Béla: Balatoni kirándulás. Garlitzer Imre rajzaival. A borÃtót Radnai József rajzolta. Bp., 1956, Ifjúsági Könyvkiadó. Szövegközti illusztrációkkal, fekete-fehér fotókkal. Kiadói haránt alakú illusztrált félvászon-kötés, kopottas borÃtóval.
: bk