1936 Magyar Anyák Naptára az 1936. szökő évre. Tizenharmadik évf. Sze... https://www.darabanth.com/de/fernauktion/357/kategorien~Kunst-Dokumente-andere-Sammelgebiete/Drucksachen~500030/1936-Magyar-Anyak-Naptara-az-1936-szoko-evre-Tizenharmadik-evf-Szerk-Keller-Lajos-Bp-~II1905109
1905109
13161
357
Printed Materials
Rufpreis:
1 000 HUF 2,70 EUR , 2,94 USD
Beschreibung: 1936 Magyar Anyák Naptára az 1936. szökő évre. Tizenharmadik évf. Szerk.: Keller Lajos. Bp., Orsz. Stefánia Szövetség, 272 p. Átkötött aranyozott gerincű félvászon-kötésben, az elülső borítón kopásnyommal, foltos lapokkal.
: hsz