https://www.darabanth.com/
https://static.darabanth.com/
https://static.darabanth.com/auction/img/
https://www.darabanth.com/

Kontinuierlich Online-Auktionen

Tételek lista

Drucksachen

Zahl der Lose: 256

Die Auktion ist beendet! Das Los wird bald in Auktion
1761 Róma, F. Paulus a Colindres latin nyelvű nyomtatott egyházi levele, kézírásos bejegyzéssel 3 p.
13011.

1761 Róma, F. Paulus a Colindres latin nyelvű nyomtatott egyházi levele, kézírásos bejegyzéssel 3 p.

 
Das Lot is nicht erreichbar
Rufpreis:
3 000 HUF
8,11
EUR
,
8,82
USD
Zahl der Gebote:
0
1761 Róma, F. Paulus a Colindres latin nyelvű nyomtatott határozata egyházi rendbe való beiktatásról, kézírásos bejegyzéssel és pecséttel, 12 p.
13012.

1761 Róma, F. Paulus a Colindres latin nyelvű nyomtatott határozata egyházi rendbe való beiktatásról, kézírásos bejegyzéssel és pecséttel, 12 p.

 
Es ist verkauft
Rufpreis:
2 600 HUF
7,03
EUR
,
7,65
USD
Zahl der Gebote:
1
Közhasznú és mulattató nemzeti vagy hazai Kalendáriom, Mind a két magyar hazában lako katholikusok, evangelikusok és ó hitűek számára Krisztus urunk születése után 1837-dik közönséges, azaz 365 napból álló esztendőre. Szerkesztették és kiadták Trattner és Károlyi. Pest, 1837. Trattner-Károlyi. Üres lapokon néhány kézírásos bejegyzéssel, modern egészvászon kötésben, jó állapotban
13013.

Közhasznú és mulattató nemzeti vagy hazai Kalendáriom, Mind a' két magyar hazában lako katholikusok, evangelikusok és ó' hitűek számára Krisztus urunk születése után 1837-dik közönséges, azaz 365 napból álló esztendőre. Szerkesztették és kiadták Trattner és Károlyi. Pest, 1837. Trattner-Károlyi. Üres lapokon néhány kézírásos bejegyzéssel, modern egészvászon kötésben, jó állapotban

 
Das Lot is nicht erreichbar
Rufpreis:
8 000 HUF
21,62
EUR
,
23,53
USD
Zahl der Gebote:
0
cca 1850-1940 10 db vegyes papírrégiség: irat, reklám, sörcímke
13014.

cca 1850-1940 10 db vegyes papírrégiség: irat, reklám, sörcímke

 
Das Lot is nicht erreichbar
Rufpreis:
1 200 HUF
3,24
EUR
,
3,53
USD
Zahl der Gebote:
0
1863 Boldog Új Évet - üdvözlő kártya, eredeti borítékkal, 6x9 cm
13015.

1863 Boldog Új Évet - üdvözlő kártya, eredeti borítékkal, 6x9 cm

 
Es ist verkauft
Rufpreis:
800 HUF
2,16
EUR
,
2,35
USD
Zahl der Gebote:
1
cca 1860-1940 17 db klf fejléces számla
13016.

cca 1860-1940 17 db klf fejléces számla

 
Es ist verkauft
Rufpreis:
1 000 HUF
2,70
EUR
,
2,94
USD
Zahl der Gebote:
1
1873 Athenaeum. Társadalmi, politikai, irodalmi és művészeti hetilap. I. köt. (1873. jan.-március.(1-13. sz.)) Szerk.: Beöthy Zsolt. Bp.,1873, Athenaeum, 840 (kéthasábos számozással.) Félvászon-kötés, kissé kopott borítóval, egy-két lapon ceruzás jegyzettel.   A Beöthy Zsolt által szerkesztett, 1873-1874 között megjelent folyóirat első negyedéve. Ritka.
13017.

1873 Athenaeum. Társadalmi, politikai, irodalmi és művészeti hetilap. I. köt. (1873. jan.-március.(1-13. sz.)) Szerk.: Beöthy Zsolt. Bp.,1873, Athenaeum, 840 (kéthasábos számozással.) Félvászon-kötés, kissé kopott borítóval, egy-két lapon ceruzás jegyzettel. A Beöthy Zsolt által szerkesztett, 1873-1874 között megjelent folyóirat első negyedéve. Ritka.

 
Es ist verkauft
Rufpreis:
1 000 HUF
2,70
EUR
,
2,94
USD
Zahl der Gebote:
1
1872 A Bécsi Városliget tervei 5 db nagyméretű nyomat 30x45 cm és dupla
13018.

1872 A Bécsi Városliget tervei 5 db nagyméretű nyomat 30x45 cm és dupla

 
Es ist verkauft
Rufpreis:
3 000 HUF
8,11
EUR
,
8,82
USD
Zahl der Gebote:
3
Bloch Samu: A méter-rendszer. Tanítók, magántanulók és iskolák használatára gyakorlatilag összeállítva. Bp., 1875. Laufer. 16p. + későbbi műszaki táblázat
13019.

Bloch Samu: A méter-rendszer. Tanítók, magántanulók és iskolák használatára gyakorlatilag összeállítva. Bp., 1875. Laufer. 16p. + későbbi műszaki táblázat

 
Es ist verkauft
Rufpreis:
3 000 HUF
8,11
EUR
,
8,82
USD
Zahl der Gebote:
1
1874 az Üstökös (szerk.: Jókai Mór) 26. évfolyama, egybekötve, érdekes írásokkal, sérült vászonkötésben, jó állapotban, az első lapok foltosak, egyébként jó állapotban
13020.

1874 az Üstökös (szerk.: Jókai Mór) 26. évfolyama, egybekötve, érdekes írásokkal, sérült vászonkötésben, jó állapotban, az első lapok foltosak, egyébként jó állapotban

 
Es ist verkauft
Rufpreis:
7 000 HUF
18,92
EUR
,
20,59
USD
Zahl der Gebote:
1
1879-1881 Bécsi paloták, villák tervei 6 db nagyméretű nyomat 30x45 cm és dupla
13021.

1879-1881 Bécsi paloták, villák tervei 6 db nagyméretű nyomat 30x45 cm és dupla

 
Es ist verkauft
Rufpreis:
3 000 HUF
8,11
EUR
,
8,82
USD
Zahl der Gebote:
9
cca 1840-1940 41 db régi okmány, nyomtatvány, reklám
13022.

cca 1840-1940 41 db régi okmány, nyomtatvány, reklám

 
Es ist verkauft
Rufpreis:
1 000 HUF
2,70
EUR
,
2,94
USD
Zahl der Gebote:
4

Steigerungsstufen:

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
ab 1 000 000 HUF 100 000 HUF

Filtern bei der Auktion

Navigieren zur nächsten Seite

Unsere Kontakte

Öffnungszeiten

  • Montag: 12-17
  • Dienstag bis Mittwoch: 10-17
  • Donnerstag: 10-19
  • Freitag: geschlossen
  • Wochenende: geschlossen

Unsere Seiten

© 2011-2024 Darabanth Briefmarkenhandel und Numiskatik GmbH.
Die Webseite von Darabanth GmbH nutzt Cookies, um Ihnen die bestmögliche Surferfahrung zu garantieren.
Durch das Weitersurfen auf dieser Webseite stimmen Sie der Verwendung der Cookies automatisch zu.
Ich akzeptiere
Für Details klicken
https://www.darabanth.com/de/feltetelek/#privacy_policy
darabanth.com
Direktübertragung

Während der Saalauktion, können Sie hier verfolgen, welche Artikel gerade versteigert werden, und hier auch die Möglichkeit haben, ein Angebot abzugeben.
Los im Warenkorb

Gesamtsumme

Weiter einkaufen
  Zur Kasse