Révfy István: (?-?): Rákoscsabai utcarészlet. Olaj, karton, jelzett, ú... https://www.darabanth.com/de/fernauktion/357/kategorien~Gemalde-und-Grafiken/Gemalde-und-Grafiken~500001/Revfy-Istvan-Rakoscsabai-utcareszlet-Olaj-karton-jelzett-ujszeru-keretben-50C39760~II2026157
2026157
10230
357
38000
Rufpreis:
38 000 HUF 102,70 EUR , 111,76 USD
Beschreibung: Révfy István: (?-?): Rákoscsabai utcarészlet. Olaj, karton, jelzett, újszerű keretben, 50×60 cm
: turóczi_márk