10146. 357. Gelaufene Fernauktion Gemälde und Grafiken
16 000 HUF
11
0 HUF
Kernstok Károly (1873-1940): Lovasok a vízparton. Rézkarc, papír, jelzett a karcon, (körbevágva), restaurált, üvegezett keretben, 18,5×27 cm
Wer das Foto des Loses gemacht hat : turóczi_márk