D.E jelzéssel: Fünfzig. Rézkarc, papír, üvegezett keretben, 8,5×7 cm https://www.darabanth.com/de/fernauktion/357/kategorien~Gemalde-und-Grafiken/Gemalde-und-Grafiken~500001/DE-jelzessel-Funfzig-Rezkarc-papir-uvegezett-keretben-8-5C3977-cm~II1901174
1901174
10061
357
Rufpreis:
1 000 HUF 2,70 EUR , 2,94 USD
Beschreibung: D.E jelzéssel: Fünfzig. Rézkarc, papír, üvegezett keretben, 8,5×7 cm
: vörös_iván