Blaskó Zoltán (?-): Virágcsendélet. Olaj, farost, jelzett, keretben, 5... https://www.darabanth.com/de/fernauktion/357/kategorien~Gemalde-und-Grafiken/Gemalde-und-Grafiken~500001/Blasko-Zoltan-Viragcsendelet-Olaj-farost-jelzett-keretben-53C39744-cm~II1932773
1932773
10041
357
24000
Rufpreis:
24 000 HUF 64,86 EUR , 70,59 USD
Beschreibung: Blaskó Zoltán (?-): Virágcsendélet. Olaj, farost, jelzett, keretben, 53×44 cm
: turóczi_márk