Arató István (1922-2010):Téli napsütés Pomázon. Olaj, farost, jelzett,... https://www.darabanth.com/de/fernauktion/357/kategorien~Gemalde-und-Grafiken/Gemalde-und-Grafiken~500001/Arato-Istvan-1922-2010Teli-napsutes-Pomazon-Olaj-farost-jelzett-keretben-40C39760-cm~II2051364
2051364
10004
357
22000
Rufpreis:
22 000 HUF 59,46 EUR , 64,71 USD
Beschreibung: Arató István (1922-2010):Téli napsütés Pomázon. Olaj, farost, jelzett, keretben, 40×60 cm
: turóczi_márk