Feszt László (1930-2013): Ex Libris Gábor Dénes, Virág. Rézkarc, papír... https://www.darabanth.com/de/fernauktion/357/kategorien~Gemalde-und-Grafiken/Ex-libris-Kleingrafik~500002/Feszt-Laszlo-1930-2013-Ex-Libris-Gabor-Denes-Virag-Rezkarc-papir-jelzett-5x4-cm~II1419873
1419873
10525
357
Ex libris - small-graphics
Beschreibung: Feszt László (1930-2013): Ex Libris Gábor Dénes, Virág. Rézkarc, papír, jelzett, 5x4 cm.
: ekb