Bücher: Technik

Zahl der Lose: 49

Likőripari kézikönyv. Szerk.: dr. Sólyom Lajos. Bp.,1978, Mezőgazdasági Kiadó. Kiadói egészvászon-kötés, kiadói papír védőborítóban egy szakadással. Megjelent 4000 példányban.
17344.

Rufpreis:
8 000 HUF
Dr. A. Heller: Motorwagen und Fahrzeugmaschinen für flüssigen Brennstoff. I. Band: Motoren und Zuberhör. Berlin, 1925, Julius Sporinger, IV+2+438+2 p. Második kiadás. Német nyelven. Kiadói aranyozott egészvászon-kötés.
17345.

Rufpreis:
6 000 HUF
Morva Rezső: Kézikönyv a locomobil és stabil gőzgépek kezeléséről 673 kérdés és felelet. Hatodik bővített kiadás Bp., 1914. Molnár Imre. Korabeli kissé szakadozott félvászon kötésben.
17346.

Rufpreis:
4 000 HUF
17347.

Rufpreis:
5 000 HUF
Aroma- und Geschmacksstoffe in Lebensmitteln. Kiadta: J. Solms, H. Neukom. Zürich, 1967, Forster-Verlag. Német nyelven. Kiadói papírkötés.
17348.

Rufpreis:
6 500 HUF
17,57
19,12
N. I. Sacov: Olajkutak fúrása. Ford.: Dr. Viczián István. Bp.,1951, Nehézipari Könyv- és Folyóirat Vállalat. Kiadói papírkötésben. Megjelent 500 példányban.
17349.

Rufpreis:
4 600 HUF
12,43
13,53
E. L. Holland-Merten: Handbuch der vakuumtechnik. Halle (Saale), 1950, Wilhelm Knapp. Második kiadás. Német nyelven. Kiadói papírkötés.
17350.

Rufpreis:
4 200 HUF
11,35
12,35
Dr. Welesz Rudolf: Vasporkohászat a vas és az acél porkohászata. Vaskohászat Enciklopédia XIII. Bp.,1968, Akadémiai. Kiadói egészvászon-kötésben. Megjelenet 800 példányban.
17351.

Rufpreis:
3 800 HUF
10,27
11,18
A magyar ipar almanachja. Szerk.: Dr. Ladányi Miksa. Br. Szterényi József előszavával. Bp., 1932, Magyar Ipar Almanachja Kiadóhivatala. Kiadói aranyozott egészvászon kötésben, kissé kopott borítóval.
17352.

A magyar ipar almanachja. Szerk.: Dr. Ladányi Miksa. Br. Szterényi József előszavával. Bp., 1932, "Magyar Ipar Almanachja" Kiadóhivatala. Kiadói aranyozott egészvászon kötésben, kissé kopott borítóval.

Rufpreis:
2 000 HUF
17353.

Rufpreis:
5 000 HUF
Mihalik Gyula: A batik. Bp.,1917,Szerzői,(Riegler József Ede-ny.), 29+3 p.+VIII t. Kiadói illusztrált papírkötés, foltos.
17354.

Rufpreis:
2 000 HUF
Mihalik Gyula: Textilanyagisme és technológia. Iskolák, kereskedők, szabóiparosok és fogyasztóközönség számára. Bp.,1918,Athenaeum, 116 p. Kiadói illusztrált papírkötés, egy-két kissé foltos lappal.
17355.

Rufpreis:
2 000 HUF

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
ab 1 000 000 HUF 100 000 HUF