1 000 HUF
2,70 EUR, 2,94 USD
Dr. Karácson Imre: Szent Imre herceg. Élet- és jellemrajz. Függelék: a Szent Imréről szóló himnuszok. Bp.,1911, Szent István-Társulat, 152 p. Kiadói kopott, foltos egészvászon-kötés, ragasztott elülső szennylappal.