Bárczy István: Jézus Krisztus evangéliuma. A négy evangéliumból egybe összefoglalva. Bp., 1935, Singer és Wolfner. Második kiadás. Kiadói egészvászon-kötésben, a gerincen apró sérüléssel, jó állapotban.