15013.
357. Gelaufene Fernauktion
Bücher: Reise und Ortgeschichte
1 600 HUF
Sven Hedin: Ázsia sivatagjain keresztül. Átdolgozta: Dr. Thirring Gusztáv. Magyar Földrajzi Társaság Könyvtára Bp.,(1902),Lampel R. (Wodianer F. és Fiai), 1 t.+220+4 p.+15 t.(Egészoldalas fekete-fehér képtáblák.) Egészoldalas és szövegközti képtáblákkal illusztrált Kiadói aranyozott gerincű illusztrált félvászon-kötés, kissé kopott borítóval, hiányzó 2 térképpel.