15003.
357. Gelaufene Fernauktion
Bücher: Reise und Ortgeschichte
2 000 HUF
5,41 EUR, 5,88 USD
Paul Schebesta: Bei den Urwaldzwergen von Malaya. Leipzig, 1927, F. A. Brockhaus. Első kiadás. Német nyelven. Színes térkép-melléklettel. Egészoldalas fekete-fehér fotókkal. Kiadói illusztrált egészvászon-kötés, a gerincen kis sérüléssel.