15082.
357. Gelaufene Fernauktion
Bücher: Reise und Ortgeschichte
1 200 HUF
3,24 EUR, 3,53 USD
Magyar városok és községek. Statisztikai adatgyűjtemény. Összeállította: KSH Településstatisztikai Munkaközössége, dr. Fórizs Margit vezetésével. Bp.,1958, Közgazdasági és Jogi. Kiadói kopott egészvászon-kötés. Megjelent 3100 példány.