15055.
357. Gelaufene Fernauktion
Bücher: Reise und Ortgeschichte
1 200 HUF
3,24 EUR, 3,53 USD
Gardner, A. Ernest: A régi Athén. I. kötet. Bp., 1911, Magyar Tudományos Akadémia. Kiadói egészvászon kötés, kissé kopottas állapotban.