15078.
357. Gelaufene Fernauktion
Bücher: Reise und Ortgeschichte
2 000 HUF
5,41 EUR, 5,88 USD
Delsenbachs Nürnbergische Ansichten. München,én.,Delphin, 19+1 p.+42 t. Német nyelven. Kiadói haránt-alakú kartonált papírkötés, sérült gerinccel, kissé kopott borítóval.