15613.
357. Gelaufene Fernauktion
Bücher: Reise und Ortgeschichte
2 000 HUF
5,41 EUR, 5,88 USD
Bibliotheca Világatlasz. Szerkesztette: Dr. Kéz Andor és Dr. Takács József Budapest, é.n. 204 l + 48 l kép Kiadói félvászon-kötésben.