15009.
357. Gelaufene Fernauktion
Bücher: Reise und Ortgeschichte
4 000 HUF
Almásy László: Autóval Szudánba. Első autó-utazás a Nílus mentén, vadászatok angol-egyiptomi Szudánban. Dr. Cholnoky Jenő előszavával. Magyar Földrajzi Társaság Könyvtára. Bp., é. n., Lampel R. (Wodianer F. és Fiai) Rt., 1 t.(címkép)+ 240 p.+28 t. (kétoldalas, fekete-fehér fotók.) Fekete-fehér fotókkal illusztrálva. Kiadói dúsan aranyozott egészvászon sorozatkötésben, kissé kopott borítóval, hiányzó térképpel.