17237.
357. Gelaufene Fernauktion
Bücher: Naturwissenschaft, Medizin
1 600 HUF
4,32 EUR, 4,71 USD
Polikeit Károly: Astronómia. Egyetemes Ismeretek Tára 1. Pozsony-Bp.,(1896),Stampfel Károly, 144 p.+ 1 t. Kiadói kopott egészvászon-kötés, címlaphiánnyal.